Yapay Zeka Destekli Çözümlerimiz

Web
İşaret Dili Eklentisi

Yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevrilen cümleler sayesinde web site içeriklerini işitme engelli bireyler için erişilebilir hale getirir.

icons symbolizing the website on a dark blue background; a screen representing the sign language translater screen to the left of the icons; sign for deaf logo in the middle of the screen; Beneath the logo is a man with short blond hair, representing a sign language interpreter, with his hands raised above his head, symbolized as speaking in sign language.
Video screen with start and stop icons symbolizing the video viewing site on a dark blue background; a screen representing the sign language translater screen on the right inside the video screen; Inside the screen, there is a man with short blond hair representing a sign language interpreter, with his hands raised to the sides at head level, symbolized as speaking in sign language.

Video
İşaret Dili Eklentisi

Altyazıya sahip olan videolardaki altyazıları yapay zeka desteğiyle, senkronize bir şekilde işaret diline çevirir.

PDF
İşaret Dili Eklentisi

PDF formatındaki eğitim materyalleri, sözleşme, form vb. belge ve doküman cümlelerini yapay zeka desteği ile anlık olarak işaret diline çevirir.

An image representing the pdf page on a dark blue background; a screen representing the sign language translater screen to the left of the image; Inside the screen, there is a man with short blond hair representing a sign language interpreter, with his hands raised to the sides at head level, symbolized as speaking in sign language.

Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi

Basılı materyaller (dergi, broşür, gazete vb.) üzerinde bulunan QR kodun telefon ile okutulmasıyla, basılı materyal üzerinde bulunan metinleri yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevirir.

Çift Taraflı İletişim Aracı

Henüz gelişim aşamasında olan araç; işitme engelli bireyler ile işaret dili bilmeyen kişilerin iletişimini kolaylaştırmak için metni/sesi işaret diline; işaret dilini de metne/sese çevirir.

lacivert zemin üzerine sol üstte engelsiz çeviri logo işareti; logonun altında kısa siyah saçlı ve mor gömlekli bir adam resmi; siyah saçlı bir adam görüntüsünün sağ üst kısmında kısa sarı saçlı ve kahverengi gömlekli bir adam görüntüsü; Ekranın sağ tarafında telefonu simgeleyen bir görsel ve telefonun içinde kısa siyah saçlı, lacivert kazaklı bir adam ve adamın üst kısmında sağır logosu işareti yer alıyor. işaret dili çevirisi yapıyorlar